Joyetech E Likit

Joyetech E Likit

Joyetech E Likit

İnsanların yaşadığı sağlık sorunlarının nedenleri arasında gelen sigarayı bırakmak için çok değişik yöntemler bulunmaktadır. Bunların başında da elektronik sigara gelmektedir. Bu sigaralar, hem içeni hem de çevresini kimyasal maddelerden korumaktadır. Elektronik sigaralar, pasif içiciliği ortadan kaldıran en önemli buluşlardan biridir. Günümüzde sigaranın zararları anlatılmakta ve farklı yöntemlerin uygulanması tavsiye edilmektedir. Sigarayı bırakmanın en kolay yolu da elektronik sigara kullanmaktır. Piyasada farklı elektronik sigaralar bulunmaktadır ve bunların arasında Joyetech markası öne çıkmaktadır. Ancak elektronik sigaralar mutlaka likitleri ile birlikte kullanılmalıdır. Sigara bağımlılığından kurtulmayı sağlayacak maddeler likitin içinde bulunmaktadır. Joyetech likit de farklı nikotin değerlerine sahip bir elektronik sigara likitidir. Elektronik sigara likitleri, farklı aromalarda imal edilmektedir. Eletronik sigara likit tercihleri yapılırken, muzlu, çilekli, kirazlı gibi seçimler yapılabilmektedir. Bu seçimler yapıldıktan sonra sigara bağımlılığından joyetech elektronik sigara kullanılarak kolaylıkla kurtulmak mümkündür. Ancak sektörde çok fazla marka bulunmaktadır. Ancak kullanıcıların elektronik sigara satın almadan önce çok detaylı bir araştırma yapmaları tavsiye edilmektedir.

Joyetech Likit Sigara Bağımlılığından Kurtarır

Joyetech likit, sigara bağımlılığından çok kolay kurtulmayı sağlayan özel bir üründür. Bu ürün elektronik sigara ile birlikte kullanılırken en yüksek orandaki nikotin seviyesinden başlanır, en düşüğe doğru yavaş yavaş azaltılır. Sonrasında da sıfır nikotinle elektronik sigara likiti kullanılarak sigara bağımlılığından kurtulma ayrıcalığı yakalanmış olur. Arzu edilirse sıfır nikotinli elektronik sigara likiti ile zararsız bir şekilde içmeye devam edilebilmektedir. Elektronik sigara likiti sıfır nikotinle kullanıldığında çevreye de sıfır zarar vermektedir. Elektronik sigara içildiğinde nikotin su buharı ile birlikte alınmaktadır. Havaya da su buharı bırakılmaktadır. Bu sayede de nikotin havada çok fazla kalmadan uçup gitmektedir. Bu edenle de kapalı alanlarda içilmesinde herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Elektronik sigaralar gerçek sigaraların simülasyonudur. Özellikle Joyetech elektronik sigaraları kullanmak son derece kolaydır. Bu elektronik sigaralar nefes çekilirken devreye girmektedir. Farklı markalarda ise bir düğmeye basmak gereklidir. Bu nedenle joyetech elektronik sigaralar görünüm olarak gerçek sigaralara benzemektedir. Ancak hangi marka olursa olsun elektronik sigaraların kulanım içme sıklığı, gerçek sigaralar gibi olmalıdır. Aksi taktirde cihazın aşırı ısınması söz konusu olabilmektedir. Bu durumda da cihazın bozulması söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle çok sık elektronik sigara çok sık aralıklarla değil normal sigara içilen zaman dilimlerinde kullanılmalıdır. Ayrıca elektronik sigara likitlerinin içinde bulunan maddelerin çok sık alınması da yine sağlık sorunlarına neden olabilir. Bunun nedeni, her şeyin fazla tüketilmesini sağlık sorunlarına neden olabilmesidir. Bir likitin ortalama olarak 2 ya da 3 paket sigaraya eşdeğer olduğu bilinmelidir. Eğer bu likit bir günde bitiyorsa günde 3 varan sigara içiyorsunuz demektir ve bu da sağlık açısından zararlı olabilmektedir.

Farklı Ölçülerde Likitler Vardır

Joyetech likit çeşitlerinin bazıları ise şöyledir: Likit Usa Mix Malboro, likit kiraz aromalı, likit Virginia tütünü, likit Cigar (puro). Bunlar yüksek mililitreli nikotin seviyesinden sıfır mililitreli nikotin seviyesine kadar farklı seviyelerde imal edilmektedir 0mg,6mg,12mg,15mg,16mg,24mg. Elektronik sigara kullanılmaya başlandığında bağımlı olunan sigaraya göre olan nikotin seviyesindeki likitten başlanmalıdır. Sonrasında da seviye yavaş yavaş düşürülmelidir. Sonrasında sıfır nikotine kadar ilerlenmelidir. Uygulama bu şekilde yapıldığında sigara kolaylıkla bırakılabilmektedir. Sonrasında arzu edilirse sıfır nikotinle elektronik sigara içilmeye devam edilebilir. Elektronik sigaranın bu şekilde kullanılması, tamamen el alışkanlığından olmaktadır. Bu el alışkanlığından da belirli bir süre sonunda kurtulmak mümkündür. Böylece sigarasız bir hayata başlanmış olunacaktır.

Paylaş Yazıyı

Hakkında Yazar

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Bir Yanıt Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir