Hakkımızda

Tüm sattığımız elektronik sigara ürünleri ve elektronik sigara likitleri tamamen orjinaldir. Doktorlardan, ev hanımına, avukattan, emniyet mensubuna kadar bir çok müşteri kitlemiz bulunmaktadır. Sigara bıraktırma oranımız %90. Amacımız sadece size sigarayı bıraktırmak.

JOYETECH LİKİT

E

lektronik sigara istanbul 2008 yılında sektöre adım atmış ve 7 yılı aşkın süredir, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerine sunmaktadır.
Sektöre adım attığımız günden beri elektronik sigara, elektronik sigara yedek parçaları, aksesuar ve e-likit konusunda uzman bir kadro alt yapısına sahip olan şirketimizin yurt içi ve yurt dışındaki iş ortakları sayesinde, Türkiye’ye Avrupa’daki yeni ürünleri en kaliteli şekilde dünya ile aynı anda sunma imkanı sağlamaktadır.

www.elektroniksigaramist.com müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup, kalite standartlarında ürün ve hizmet sunmayı benimsemiş ve misyon edinmiştir.
Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde size daha iyi imkanlar ve kafanızda oluşan sorulara çözümler bulabilmemiz için; lütfen bize telefon numaralarımızdan ulaşın. Yorum, görüş ve eleştirilerinizi bizimle için önemlidir lütfen bizimle paylaşın.

JOYETECH EROLL ELEKTRONİK SİGARA LİKİTLERİ

JOYETECH Elektronik Sigara,E Likit Çeşitleri ve Tüm Yedek Parça Ürünlerimiz %100 orjinal ve firmamız garantilidir. Ürünlerimizden yararlanmak için web sayfamız üzerinden ürün siparişi verebilirsiniz.