Joyetech Elektronik Sigara Modelleri

Joyetech Elektronik Sigara Modelleri

Joyetech elektronik sigaralar, insanların sigaranın zararlarından kurtularak tütün ve tütün mamullerine olan bağımlılığını azaltmasını sağlayan en önemli cihazların başında gelmektedir. Özel bir formülle imal edilen elektronik sigaralar, farklı markalar altında üretilmektedir. Ancak içlerinde öne çıkan markalar arasında Joyetech modelleri gelmektedir. Joyetech elektronik sigaraları, farklı renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Gerçek bir sigaraya benzeyen bir yapıya sahip olan Joyetech elektronik sigara modelleri, siyah ve beyaz olarak tasarlanmaktadır. Ancak ikisinin arasında kalite olarak herhangi bir fark bulunmamaktadır. Sigara bağımlılığından kurtulma olanağı sağlayan bu elektronik sigaralar, gelişmiş teknolojileri kullanarak sigara tiryakilerinin kullanımına sunulmuştur. Sigaranın tam bir simülasyonu olan Joyetech elektronik sigaraları, değiştirilebilir atomizer yapısı ile tasarlanan bu sigaraların şarj aparatları da yanında taşınabilmektedir. Bu sayede Joyetech elektronik sigaraları her şartta kullanma avantajı elde edilebilmektedir. Ancak bu sigaraların uzun süre açık kalması durumunda bozulabilme ihtimalinin olduğu bilinmelidir. Dünyanın önde gelen elektronik sigara markası olan Joyetech, geçek sigara işlevi görmekte, ancak sigaradaki 4 bin çeşit kanserojen maddeden kurtulmuş olunmaktadır. Elektronik sigaralar likit ile birlikte kullanılabilmektedir. Bu likitler farklı aromalarda ve nikotin düzeylerinde imal edilmektedir. Günde içilen sigara adedine göre belirlenen nikotin seviyesi ile kullanmaya başlanmalı, sonrasında da sıfır nikotine doğru inilmelidir. Arzu edilirse de sıfır nikotinle elektronik sigara kullanılmaya devam edilebilmektedir.

Joyetech Modellerinin Dumanı Gerçek Sigara Dumanı Gibidir

Joyetech modelleri, gerçek sigara dumanına benzeyen duman çıkarmaktadır. Ancak bu, sigaradaki gibi bir duman değil, su buharından meydana gelen bir dumandır. Bu nedenle de havada sigara dumanı gibi kalmamakta, kısa bir süre içinde ortamdan yok olmaktadır. Bu özelliği ile birlikte elektronik sigaralar, pasif içicilik gibi bir sorun meydana getirmemektedir. Bu nedenle kapalı ortamlarda bile kullanılmasında sakınca bulunmamaktadır. Joyetech elektronik sigara modellerinin hem kurulumu hem de kullanımı son derece kolaydır. Cihaz sipariş verildiğinde set içinde kullanım kılavuzu da gönderilmektedir. Bu kılavuz ile birlikte montajı yapılan elektronik sigara, kullanıma hazırdır. Cihazın pili dolum tankına takıldıktan sonra içine elektronik sigara likiti boşaltılmaktadır. Sonrasında ağızlık kısmı monte edilmektedir. Bu işlemin de tamamlanmasının ardından elektronik sigara kullanıma hazırdır. Tam olarak şarj edildiğinde içme sıklığına göre iki gün kullanılabilen Joyetech elektronik sigaranın 10 miligramlık likiti, 10 paket sigaraya tekabül etmektedir. Likit bittiğinde yeniden doldurulabilmektedir. 10 paket sigaraya verilen ücret ile karşılaştırıldığında da elektronik sigara likiti çok daha az bir maliyetle satın alınmaktadır. Ancak geçmiş dönemlerde çok daha ucuza satın alınabilen elektronik sigaralarla likitlerinin fiyatının son günlerde biraz arttığı bilinmelidir. Bunun nedeni, elektronik sigaralarla ilgili gümrükte yaşanan bazı sorunlardır. Bu nedenle de fiyatlarda artış meydana gelmiştir.

Elektronik Sigara Likitleri İle Kullanılır

Joyetech modelleri arasında Joyetech Eroll-C,Egrip,Ecom,Emode Elektronik Sigara bulunmaktadır. Ancak markanın yeni tasarımlarına da devam ettiği bilinmelidir. Joyetech elektronik sigara gerçek

sigara görüntüsüne sahiptir ve bu nedenle de kolaylıkla taşınabilmektedir. Kullanımı son derece kolay olan Joyetech elektronik sigara modelleri, ince bir görünüme sahiptir. Bu elektronik sigaraları kullanmak için elektronik sigara likitleri gereklidir. Bu likitlerin kartuşun içindedir. Likitin yanması ile birlikte buhar oluşmaktadır ve bu buhar da nikotin ihtiyacını karşılamaktadır. Likitler farklı aromalarla tasarlanmıştır ve zevke göre bu aromalardan biri tercih edilmektedir. Likit alırken de orijinal olmasına dikkat edilmelidir. Orijinal likitler de güvenilir adreslerden temin edilebilmektedir.

Paylaş Yazıyı

Hakkında Yazar

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Bir Yanıt Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir