Joyetech Elektronik Sigaranın orjinalliğini Nereden Anlayabilirim

Joyetech Elektronik Sigaranın orjinalliğini Nereden Anlayabilirim

Ürünlerin Garanti Ve Güvenliği Haberleri
Değerli Müşterilerimiz, . Biz Joyetech olarak ürünlere destek verdiğiniz için tüm müşterilerimize müteşekkir hissediyoruz Joyetech en iyi hizmeti sunmak için kararlı olduğunu ve zaten izleme sistemi ve sıkı ve normatif Garanti Şartları Seri numarası hayata geçirdik: Joyetech sizin için 90 günlük garanti sağlar , bu süreçte resmi yollardan orijinal ürünleri satın olarak, bu süre boyunca biz değiştirme ve bakım  hizmetini sizlere sağlayacağız.
Garanti kartı

elektronik_sigara_orjinal

Ancak şu anda, piyasada taklit mallar çok görülmektedir, tüketicilerin satın alınan ürünlerin satın almadan önce orijinal olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
Bu vesile ile tekrar hatırlatmak:

orjinal_joyetech

Her şeyden önce, kutu üzerindeki seri numarası etiketi olup olmadığını kontrol edin.

İkincisi,  garanti kartını çıkarın. Her iki Seri Numara (garanti kartında , kutu ) tutarlı olup olmadığını kontrol edin.garantili_elektronik_sigara
Üçüncü olarak, güvenlik kodunu çizebilecek ve resmi web sitesinden kontrol edin: www.joyetech.com seri numarası tutarlı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz..

elektroniksigaramist_orjinal_urun
Not: Joyetech en son ürünü – EVIC-VT yıpranmış olmamalıdır üzerine lazer baskı ile model yazılmaktadır.

joyetech_garanti_ve_kullanim_klavuzu

Herhangi bir soru varsa, bizim müşteri hizmetleri merkezi ile temasa geçiniz info@elektroniksigaramist.com service@joyetech.com Seri Numarası, ürünün kodunu ve Lazer Kodunu sağlayan ve yardım sunmak ve ilk kez doğruluğunu teyit edecektir. Biz kesinlikle 90 günlük Garanti koşulunu sağlamaktayız gerçek ve orjinal elektronik sigara ürünü için  dikkatli bir çift kontrol seri numarası ve İzleme Kodu tüketicilerimize ulaştırıyoruz.

Paylaş Yazıyı

Hakkında Yazar

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Bir Yanıt Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir