Joyetech Eroll-C

Joyetech Eroll-C

Joyetech Eroll-C

Joyetech Eroll-C, atomizer başının ve hazne sisteminin değiştirilebilir olması ile kolay bir kullanım avantajı sağlayan sigara simülatörü olan elektronik bir cihazdır. Sipariş verildiğinde set içinde görsel kullanım kılavuzu gelen bu cihazı pratik bir şekilde kurarak hemen kullanma imkanı bulunmaktadır. Seç itinde Eroll ana cihazı vardır. Yedek parçalarının içinde iki adet atomizer vardır ve bunun bir tanesi çıkarılarak cihaz içerisindeki gövdeye monte edilmesi gereklidir. Sonrasında ise cihaz kullanılmaya başlanmaktadır. Eroll’un siyah, beyaz ve ketal renkli bataryaları vardır ve bunların uzunluğu 54 milimetredir. Bataryanın ağırlığı ise 6,85 gramdır. Sigarayı bırakmak için en etkili yöntemlerden birisi elektronik sigaralardır. Bunlar da farklı modellerde imal edilmişlerdir. Aslında tüm elektronik sigaraların hedefi sigaranın bırakılmasını sağlamaktır. Ancak aralarında kalite farkı olmaktadır. Kalite farkları da fiyat farkını beraberinde getirmektedir. Ancak çok ucuz bir elektronik sigara varsa buna çok dikkatli yaklaşılması gereklidir. Çünkü ne olursa olsu aralarında çok büyük fiyat farkının olmaması gereklidir. Sonuçta hepsinde belirli malzemeler kullanılmaktadır ve bu malzemelerin minimum fiyatları da bellidir. Çok ucuz elektronik sigaraların merdiven altı olarak tabir edilen yerlerde kalitesiz malzemelerde yapıldığının bilinmesi gereklidir. Bu şekilde imal edilen elektronik sigaraların sigarayı bıraktırmak bir yana insan sağlığı açısından da büyük tehlikelerinin olduğu bilinmelidir. En birinci tehlike, yangın tehlikesidir. Kalitesiz elektronik sigaraların şarj esnasında bir anda alev alabilecekleri unutulmamalıdır. Ayrıca cepte taşınırken de en küçük bir temasta devreye girebileceği, bunun sonucunda da aşırı ısınarak yangın çıkarabileceği akla getirilmelidir.

Kolayca Sigara Bırakma Yöntemi

Joyetech Eroll-C, insanların tütün bağımlılığından kurtulması için özel olarak tasarlanmış bir sigara simülatörüdür. Uzmanlar, sigara bağımlılığının nedenleri arasında el alışkanlığının ilk sırada geldiğini söylemektedir. Elektronik sigaralar, bu el alışkanlığının devam ettirilmesini sağlamakta, ayrıca nikotinin ve sigaranın içinde bulunan öldürücü kimyasal maddelerin vücuda alınmasını önlemektedir. Elektronik sigaralar, farklı nikotin değerleri bulunan elektronik likitlerle kullanılmaktadır. Bu likitler de farklı aromalarda imal edilmektedir. Ancak likit almadan önce de mutlaka araştırma yapılması gereklidir. Çünkü elektronik sigarlarda olduğu gibi likitlerin de merdiven altında üretilen çeşitleri vardır ve bunlar insan sağlığı açısından son derece tehlikeli sonuçlara neden olabilmektedir. Bu nedenle elektronik sigara likitlerinin de mutlaka bilinen adreslerden alınması gereklidir. Aksi takdirde kalitesiz bir ürünle karşı karşıya gelmek her zaman ihtimal dahilindedir. Bu nedenle kesinlikle bilinen adreslerden ürün alınması tavsiye edilmektedir. Bu adresler orijinal ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Orijinal elektronik sigaralar kalitelidir ve likitleri de farklı aromalar bulunmaktadır. Aroma seçiminin yanı sıra nikotin oranlarının seçimi de önemlidir. Elektronik sigaraya uygun oranlı nikotin bulunan elektronik likitlerle başlanması gereklidir. Sonrasında da yavaş yavaş nikotin oranları azaltılmalı ve sıfır nikotine doğru gidilmelidir. Bu sayede elektronik sigara kullanarak sigara bağımlılığından kolayca kurtulmak mümkündür.

Joyetech Eroll C Maliyetsizdir

Joyetech Eroll C, farklı model ve markalar arasında ilk sıralardadır. Bu elektronik sigara ile kolaylıkla sigarayı bırakmak mümkündür. Bu modelde değiştirilebilir atomizer sistemi vardır ve bu sistem sayesinde kullanıcı elektronik sigarasını çok kolay kullanabilmektedir. Bu ürünün atomizeri pratik bir şekilde değiştirilmektedir. Bu sayede elektronik sigara kullanılmasındaki maliyet azalmaktadır. Başka markalarda elektronik sigaralardaki atomizerler değiştirilmemektedir. Bu nedenle de yeni bir elektronik sigara satın almak gerekmektedir. Oysa Eroll, kullanım kolaylı ile maliyeti de düşürmektedir. Üstelik kullanımı da çok kolay olan bu elektronik sigaralarla el alışkanlığının yanı sıra sigara bağımlılığı da sona ermektedir. Bu sayede sigaradan çok kolay bir şekilde kurtulmak mümkündür.

/ Genel

Paylaş Yazıyı

Hakkında Yazar

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Bir Yanıt Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir