Joyetech Türkiye

Joyetech Türkiye

Joyetech elektronik sigaralar, gerçek sigara boyutunda tasarlanmıştır ve son derece hafiftir. Sigaranın simülasyonu olan Joyetech, Türkiye’de www.Joyetechlikit.com tarafından satışa sunulmaktadır. Yüksek pil ömrüne sahih olan Joyetech elektronik sigaraları, bu özelliği ile kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır. Bu elektronik sigarada nefesle çalışan buharlaştırıcı bulunmaktadır. Bu buharlaştırıcı sayesinde benzer ürünler gibi kullanım anında herhangi bir düğmeye basmaya gerek bırakmayan Joyetech, elde tutmak için de özel olarak tasarlanmıştır. Markanın elektronik sigaralarında küçük ve taşınabilir bir şarj kutusu bulunmaktadır. Bu sigara kutusunun yuvarlaklaştırılmış bir kenarı bulunmaktadır. Ayna kaplaması şeklinde dizayn edilen kutunun hoş bir görsel görüntüsü bulunmaktadır. Bu kutu aynı zamanda taşınabilir bir şarj aletidir. Yüksek kapasiteli olan bu şarj aleti, elektronik sigaranın her şartta şarj edilmesini sağlamaktadır. Orijinal Joyetech elektronik sigaraları güvenilir bir adresten satın alınabilmektedir. Böyle adreslerden elektronik sigara satın alındında da genel olarak orijinal likit de gönderilmektedir. Birbirinden farklı hoş kokular ve dolgun bir duman üreten likitler, kullanıcılarını sigaranın tüm etkilerinden kurtarmakta ve böylece sigara bağımlılığını sona erdirmektedir. Elektronik sigaraları kullanmak, kanser başta olmak üzere normal sigaranın yol açtığı tüm hastalıkları önlemek için ilk adım olarak nitelendirilmektedir.

Orijinal Olmayan Ürünler Tehlike Yaratır

Joyetech elektronik sigaraların orijinal olmayanları satın alındığında olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalmak her zaman mümkündür. Ancak Joyetech Türkiye aracılığı ile güvenli adreslerde satışı yapılan orijinal Joyetech elektronik sigaralar, değiştirilebilir atomizere sahiptir. Bu sayede elektronik sigaranın hazne sistemi kullanıcı tarafından kolayca değiştirilebilmektedir. Bu elektronik sigaralar sipariş verildiğinde içinde kullanım kılavuzu ile birlikte gönderilmektedir. Siyah, beyaz ve metal renkli bataryalarla tasarlanan elektronik sigaraların bataryalarının ortalama uzunluğu 54 milimetre, ağırlıkları ise ortalama 6,85 gram kadardır. Joyetech elektronik sigaralarında lityum batarya vardır ve bu bataryalar, uzun süre kullanılabilmektedir. Sabit voltaj çıkışı 3,7 – 30 volt olan Joyetech elektronik sigaraların bataryaları, kapalı kutusunun içinde korunmaktadır. Bu elektronik sigaraların kapalı kutusu aynı zamanda şarj kutusudur. Bu sayede de Joyetech elektronik sigaraları, kutusunda da şarj edilebilmektedir. Bu da markanın en önemli ayrıcalıklarından biridir. Bu kutu sayesinde yolculuk sırasında bile elektronik sigaranın şarjının bitme derdi de ortadan kalkmaktadır. Joyetech elektronik sigaraları, sigara bağımlılarını bu alışkanlıklarından kurtarmak için dizayn edilmiştir. Genel olarak üç ana parça halinde tasarlanan elektronik sigaralarda pil, kartuş ve buharlaştırıcı bulunmaktadır. Ancak piyasadaki elektronik sigaraların bazılarında farklı sistemlerin kullanıldığı da bilinmelidir. Joyetech elektronik sigaranın içinde bulunan buharlaştırıcı sistem, sigaradan her nefes çekildiğinde ilgili yerle temas etmekte ve bu sayede de sigara dumanına benzeyen bir buhar oluşmasını sağlamaktadır. Ortaya çıkan bu buhar, sigaradaki duman gibi tehlikeli değildir. Çünkü duman buhardır ve kısa bir süre içinde havadan yok olmaktadır. Bu sayede kullanıcının yanı sıra çevredeki insanlar da korunmaktadır. Elektronik sigara pasif içicilik yaratmamaktadır.

Elektronik Sigara Kanser Yapmaz

Gerçek bir sigarada çok sayıda kansere neden olan kimyasal bulunmaktadır. Oysa Joyetech Türkiye tarafından ithal edilen ve güvenli adres www.elektroniksigaramist.com tarafından satışa sunulan Joyetech elektronik sigaraları, insan sağlığını olumsuz etkilememektedir. Üstelik fiyat karşılaştırılması yapıldığında elektronik sigaralar, normal sigaralardan daha ucuza mal olmaktadır. Ayrıca cihaza sahip olma imkanı da son derece kolaydır. Elektronik sigaraların en büyük yararı da sigaradan bozulan sağlığın tekrar geri kazanılmasıdır. Sigara bağımlılığını tamamen ortadan kaldıran elektronik sigaralar, başka bir ürüne de gerek bırakmamaktadır. Cihaza sahip olmak da sigara satış yerlerinden sigara satın almak kadar kolaydır. Üstelik bu cihazlar internet üzerinden adrese kadar teslim edilmektedir.

/ Genel / Etiketler: , ,

Paylaş Yazıyı

Hakkında Yazar

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Bir Yanıt Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir