Joyetech VV, VW, RVV, RVW modlarının anlamı nedir!

Joyetech VV, VW, RVV, RVW modlarının anlamı nedir!

Joyetech VV, VW, RVV, RVW modlarının anlamı nedir!
Joyetech size sevdiğiniz E-suları mükemmel buhar elde etmek için voltaj ve watt çıkışını değiştirmek için bataryalara özel yetenek verir, böylece E-likit farklı tatlar, farklı sıcaklıklarda daha iyi yanmaktadır.
Detaylar aşağıdaki gibidir:
VV Modu: VV geliyor Değişken Gerilim, çıkış gerilimi arttırarak veya azaltarak gibi farklı buhar mevcuttur söylemektir. . bir atomizer üretecek buhar çıkış akımı büyük, bu nedenle daha ağır, gerilimi yüksek

VW Modu: VW Değişken Wattage geliyor, çıkış watt artan ya da azalan gibi farklı buhar mevcuttur söylemektir. watt olan büyük, daha ağır buhar olacak. Aynı çıkış watt kalacak şekilde atomizer direnci değiştirdiğinde Ayrıca, pil otomatik olarak düzenler.

mode_01

RVV Modu: Bu mod Gerçek zamanlı Değişken Gerilim almıştır. Bu MVR yazılımı ile 10 saniye içinde farklı gerilim çıkışları ayarlamanızı sağlar. Bu mod altında, pil ayarlarına göre inhalasyon sırasında zamanla farklı gerilim çıktılar.

mode_02

RVW Modu: Bu mod Gerçek zamanlı Değişken Wattage almıştır. Bu MVR yazılımı ile 10 saniye içinde farklı watt ayarlamanızı sağlar. Bu mod altında, pil inhalasyon sırasında zamanla farklı elektrik gücü miktarı çıktılar. Buna ek olarak, RVW modu da üç mod-RVW1, RVW2 ve RVW3 içerir. Yani E-Suyu üç farklı tatlar için üç farklı yapılandırmalar olabilir. İstediğiniz zaman bunlardan birini seçebilirsiniz.

mode_03

 

Paylaş Yazıyı

Hakkında Yazar

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Bir Yanıt Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir